Bahadır Erdem: Özgür Özel siyasete yön veriyor

İYİ Parti eski Genel İdare Kurulu üyesi Bahadır Erdem, grup toplantısında CHP’ye katıldı. Erdem’e rozetini CHP Genel Başkanı Özgür Özel taktı. Erdem, grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. ”Neler hissediyorsunuz” sorusuna, şöyle yanıt verdi:

– CHP’nin bir neferi olduğum için ve bugün Sayın Genel Başkanımızın davetiyle üye olabildiğim için çok mutluyum. Bundan sonra da şimdi olduğu gibi Türkiye’de adalet yerleşsin, yargı bağımsız ve tarafsız olsun, insanlarımızın yüzü gülsün, eşitlik olsun, kadın hakları yükselsin, laiklik ve bilimin ışığında gençlerimiz eğitim alsın diye uğraşacağım. Ve bunu en iyi yapabileceğim, neferi olarak en iyi çalışabileceğim parti, tabii ki Atatürk’ün partisi, CHP.

”NORMALLEŞME ADIMLARI ÇOK DOĞRU”

Erdem, ”Özgür Özel’in siyasette başlattığı normalleşme adımlarına ne dersiniz” sorusuna, ”Bence çok önemli, çok doğru. Bu adımlarla zaten görüyorsunuz siyaset başka bir yöne evriliyor ve Sayın Genel Başkan çok güzel bir şekilde de kamuoyunu bu şekilde yönlendiriyor, siyasete yön veriyor” yanıtını verdi.

”İYİ PARTİ’DEN AYRILALI ÇOK OLDU”

Erdem, “Kararınızda İYİ Parti’deki değişim etkili oldu mu?” sorusu üzerine ”Ben İYİ Parti’den ayrılalı çok oldu” dedi. Erdem, “CHP’de üst düzey bir göreviniz olacak mı” sorusu üzerine de ”CHP’nin neferi olduğunuz zaman zaten üstünüzde fazlasıyla görev var. Bununla çok şeyler yapacağız” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x